Kontakt


Konsultant - Doradztwo Finansowo-Kredytowe

 

Agnieszka Kokoszka

 

ul. Grunwaldzka 34a
43-600 Jaworzno

 

e-mail: kontakt@konsultant-dfk.pl

 

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 16:00

Suma: 2 + 4 : =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb ędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę DFK Konsultant, jako administratora danych.

 

Agnieszka Kokoszka

właściciel, doradca finansowy

 
509 128 756
a.kokoszka@konsultant-dfk.pl

Joanna
Zyzik

asystentka zarządu

 
533 700 091
j.zyzik@konsultant-dfk.pl

Patrycja Bochenek

kierownik sprzedaży - doradca

 
533 700 087
p.bochenek@konsultant-dfk.pl

Justyna
Ryczko

doradca

 
535 600 528
j.ryczko@konsultant-dfk.pl

Zofia Witek-Prokopiak

doradca finansowy

 
535 600 529
z.witek-prokopiak@konsultant-dfk.pl